Başa

BİZE ULAŞIN  0242 344 21 77   0242 259 1 333   info@duzenlisigorta.com

ÜRÜNLER » Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sağlığım Tamam Sigortası hem uygun fiyata kapsamlı bir sağlık sigortası hem de anlaşmalı özel hastanelerde ki SGK katılım ücretinizi ödeyen bir poliçe.

Sağlığım tamam sigortasında sağlık sigortalarının 2 ana teminatı ve 2 önemli özelliği bulunmaktadır. Bunlar Yatarak Tedavi ve Ayakta Tedavi teminatları , SGK Katılım Payı Ödemesi ve Ömür Boyu Yenileme Garantisi özellikleridir. Ve Antalya için anlaşmalı özel hastaneler listesi ektedir. Poliçe teminatları aşağıda ki gibidir.

Yatarak Tedavi teminatı operasyon ve ameliyat gibi yatış gerektiren işlemler için geçerli olup, anlaşmalı hastanelerde müşteri katılımı olmaksızın limitsizdir.

Ayakta Tedavi teminatı ise doktor muayene , tüm tahlil vb. laboratuar hizmetleri , fizik tedavi giderleri anlaşmalı hastanelerde karşılanmaktadır. Ayakta tedavi teminatı ise müşteri katılımı olmaksızın yılda 8 defa ile sınırlandırılmıştır. Bir gün içerisinde hastane de yaptığınızda muayene ve sonrası yapılan tüm tahlil vb işlemleriniz tek 1 işlem sayılmaktadır.

SGK Katılım Payı‘nızı artık siz değil sağlık sigortanız ödeyecek. Anlaşmalı Özel hastanelerde muayenede ödenen sgk katılım paylarını sadece Sağlığım Tamam Sigortası ödüyor.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi diğer tüm sağlık sigortalarında olduğu gibi Sağlığım Tamam sigortasında da bulunmaktadır. Kesintisiz 3 yıl boyunca sağlık sigortası yaptırırsanız ömür boyu yenileme garantisi almış oluyorsunuz.

DÜZENLİ Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. Şti.
Soğuksu Mah. Kazım Karabekir Cad. Yıldırım Apt. No:93/B (Büro Katı) Antalya
0242 344 21 77    info@duzenlisigorta.com

Liman Mah. Barış Manço Cd. Mimsa Sitesi M Blok K:1 D:2 Konyaaltı/ANTALYA
Tel: 0242 259 1 333    Fax: 0242 259 1 332

Tüm hakları Düzenli Sigorta'ya aittir,izinsiz kullanılamaz © 2015 | Tasarım Ajansweb